+421 908 15 16 17 | info@onlinereklama.eu | 08:00 – 18:00 |

Ako pracujem s klientmi?

Jednoducho! To je hlavné, aby som nezaťažoval Vás ako klienta vecami, ktoré Vám ušetria čas a zároveň sa viete na mňa spoľahnúť, že to čo pre Vás robím, robím efektívne s pridanou hodnotou pre Vás.

Väčšina mojich spoluprác začína úvodnou konzultáciou, čo klient potrebuje dosiahuť. Následne si vyžiadam prístupy do Facebook Business Ads, Google analytics, prípadne do adminu webu alebo Google Ads, ak teda neriešim Facebok, ale Google reklamy. Ak budem vidieť priestor na zlepšenie, tak sa dohodneme na úvodnom audite webu a reklamných účtov, z ktorých dostanete analýzu a moje odporúčania, ktoré treba zapracovať na webe, aby sme mohli pokračovať v nastavení efektívnejších, konverznejších reklám.

Akonáhle prebehne zapracovanie odporúčaných náležitostí, skontrolujem a následne sa spúšťa proces úvodného nastavenia prvých reklám. Po spustení reklám, zväčša po prvých troch až siedmych dňoch nastavené kampane vyhodnocujem a dostanete prvý report, ako sú jednotlivé kampane úspešné a začne sa proces optimalizácie, prípadne nastavenia nových kampaní.

Každý týždeň dostávate menší report z jednotlivých kampaní, ku ktorému, ak je potrebné si zavoláme a prejdeme, a raz mesačne spracovávam väčší report, kde máme dlhšie časové obdobie, ako sme sa posunuli.

  • Publikoval Ladislav Brieška | Onlinereklama.eu
  • Dňa 8. februára 2020

Leave Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

ZANECHAJTE MI SVOJ KONTAKT, ZAVOLÁM VÁM SPÄŤ

Logo Onlinereklama