+421 908 15 16 17 | info@onlinereklama.eu | 08:00 – 18:00 |

Koľko budem platiť za správu reklám, grafiky, copywritting…?

Na túto otázku neexistuje u mňa jednoznačná odpoveď. A to z toho dôvodu, že každý klient je špecifický a má iné potreby, ciele a predstavy. Ale viem, že ak dáva spolupráca dlhodobý zmysel pre obe strany, vždy sa dohodneme na primeranej výške za všetky poskytované služby.

Väčšinou však úvodný audit býva jednorázovo spoplatnený a to sumou od 199 do 499 Eur.

Správa reklamných kampaní začína na úrovni 199 Eur za mesiac, ktoré zahŕňajú cca 4 hodiny prác za mesiac. Pracujem zväčša na hodinovej sadzbe, ktorá je vopred stanovená a Vy viete, že toľko hodín (niekedy aj viac) je v rámci mesačného rozpočtu nastavených a toľko im venujem času. Hodinová sadzba sa začína na úrovni 49 eur / 1 hodina.

Čo sa týka spracovania grafík, cena je taktiež individuálna. Je iné keď klientovi dodávam jednu grafiku za mesiac, tá bude stáť 25 eur / 1 grafika, alebo ich bude 20 a cena bude za kus rádovo nižšia.

To isté platí pri copywrittingu, jeden reklamný text s tromi variantmi stojí 25 eur /1 reklamný text, nižšia cena bude za spracovanie 20tich reklamných textov.

Ale samozrejme, je to iba orientačne suma za hodinu. So všetkými klientmi sa dohadujem individuálne po úvodnej konzultácii.

  • Publikoval Ladislav Brieška | Onlinereklama.eu
  • Dňa 10. februára 2020

Leave Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

ZANECHAJTE MI SVOJ KONTAKT, ZAVOLÁM VÁM SPÄŤ

Logo Onlinereklama